Sprawdź gdzie są nasze sklepy

Nasza sieć sklepów Zoo Delikatesy obejmuje Trójmiasto wraz z okolicami, niezależnie gdzie się znajdujesz nasz sklep pewnie jeż tuż za rogiem. Sprawdź wszystkie nasze sklepy poniżej.

Centrum Handlowe Manhattan

Adres: Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk
Przy supermarkecie “Piotr i Paweł” na poziomie “-1”
Numer telefonu: 58 767 78 10
Adres e-mail: manhattan@zoodelikatesy.pl

pon – sob 9:00 – 21:00

nd handlowa 10:00 – 20:00

Alfa Centrum

Adres: ul. Kołobrzeska 41c, 80-391 Gdańsk
Poziom +1
Numer telefonu: 730 705 773
Adres e-mail: alfa@zoodelikatesy.pl

pon – sob 9:00 – 21:00

nd handlowa 10:00 – 19:00

Galeria Metropolia

Adres: ul. Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk
Poziom 0
Numer telefonu: 538 517 232
Adres e-mail: metropolia@zoodelikatesy.pl

pon – sob 10:00 – 21:00

nd handlowa 10:00 – 20:00

Galeria Rumia

Adres: ul. Sobieskiego 14A, 84-230 Rumia
Poziom -1
Numer telefonu: 668 041 062
Adres e-mail: rumia@zoodelikatesy.pl

pon – sob 10:00 – 21:00

nd handlowa 10:00 – 20:00

Centrum Rodzinne Witawa

Adres: ul. Wielkokacka 2, 81-001 Gdynia
Poziom 1
Numer telefonu: 884 206 955
Adres e-mail: witawa@zoodelikatesy.pl

pon – sob 9:00 – 21:00

nd handlowa 10:00 -15:00

Centrum Kowale

Adres: ul. Staropolska 32ab, 80-180 Gdańsk
Poziom 0
Numer telefonu: 583 019 289
Adres e-mail: kowale@zoodelikatesy.pl

pon – sob 9:00 – 20:00

nd handlowa 10:00 – 18:00

Park Handlowy Ujeścisko

Adres: ul. Warszawska 69, 80-180 Gdańsk
Numer telefonu: 538 517 232
Adres e-mail: ujescisko@zoodelikatesy.pl

pon – sob 9:00 – 20:00

nd handlowa 9:00 – 16:00

Gdańsk Orunia Górna

Adres: ul. Kadmowa 1, 80-041 Gdańsk
Numer telefonu: 586 912 245
Adres e-mail: orunia@zoodelikatesy.pl

pon – sob 9:00 – 20:00

nd handlowa 10:00 – 18:00